AquaGolf NoFlash

Společnost AquaGolf vlastní exkluzivně předpovědi počasí pro všechna golfová hřiště v ČR

Předpověď počasí pro jednotlivá golfová hřiště na internetových stránkách www.pocasinagolf.cz je denně připravována týmem meteorologů společnosti Meteopress, která na českém trhu působí již 15 let. Předpovídá základní meteorologická data jako jsou minimální a maximální teplota, směr a rychlost větru, charakter počasí, srážek a oblačnosti. Největší důraz je při předpovědi kladen zejména na vítr a extrémy počasí, protože ty hru ovlivňují nejvíce. Golfová předpověď počasí je přesně nastavená na každé ze 73 outdoor golfových hřišť v České republice. Vychází z francouzského matematického modelu ALADIN a amerického GFS. Nesmíme také opomenout odborné korekce meteorologa, který výstupy z obou modelů vyhodnocuje a provádí konečné rozhodnutí o charakteru počasí.

Reklamní prostor na těchto stránkách je vám k dispozici - na dominantním místě pustíme váš videospot, případně zajistíme kreativní propagaci vaší značky.

Reklamní prostor na internetových stránkách www.pocasinagolf.cz si můžete nezávazně objednat pomocí naší online objednávky.